# 66
Leeuwendaalder 1624 over 1623, op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand op het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.HOL mt rozet Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.832, Cnm.2.28.68, slagbarst, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 70