# 747
Halve Leeuwendaalder z.j., op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, staande achter het Hollandse provinciewapen dat hij aan een lint in de rechterhand voor zich staande houdt MO.ARG.PRO - CONFOE.BELG.FRI. wel of geen mt Kz Klimmende leeuw wel of geen mt CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR jaartal, Delm.854, Cnm.2.16.45, bijna zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 110