# 30
Dukaton of zilveren rijder 1679 over 1677, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende leeuwen.; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. door mmt zittende hond gesplitst jaartal, Delm.1009, Cnm.2.17.130, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 140