# 226
Halve leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1617, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provinciewapen (wel of niet gekroonde leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend mt stadswapen MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Gekroonde leeuw met de letter g, kruis op de schoft met de letter k aangegeven, Delm.878, Cnm.2.43.71, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 80