# 54
ARNHEM, achtste stuiver of duit z.j., Vz: Gekroond wapenschild beladen met een gekroonde klimmende (Gelderse) leeuw en geplaatst op een gelelied kruis rozet MO.EC.ARNHEM.IN.GELRIA Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een quasi-omheining van bladertakken; bij haar rechterelleboog een lelie en het wapen van Arnhem voor haar voeten .SICVT.LILIV - M.INTER.SPINAS, PW.1202, Cnm.2.04.9, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 85