# 389
Leeuwendaalder op Stedelijke voet 1639, Vz. geharnaste ridder met sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter stadswapen aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.CIVITA.-ZWOL.A.L.IMP., Kz. Klimmende leeuw op begroeide grond, gesplitst jaartal ter weerszijden DA.PACEM.DOMINE.IN.B/DIEBVS.NOST, mm. bloem, Delm.866, Cnm.2.52.52, bijna zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 90