# 100
Leeuwendaalder op Hollandse voet 1604, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkehand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal halverwege ter weerszijden van het schild MO.NO.ORD.WEST - FRI.VALOR.HOL Kz: Klimmende leeuw mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Delm.834, Cnm.2.46.22, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 95