# 153
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1618, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NFOE.BELG.ZEL mt burcht Kz: Klimmende leeuw rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR.. jaartal, Cnm.2.49.41, ruim zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 75