# 93
ZUTPHEN, stuiver 1605, Vz, gekroond gekwartierd wapen:1, 4 beladen met een burcht 2, 3 stadswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, gesplitst jaartal ter weerszijden van de kroon, MO.NO.VETERI.VRB.ZVT, kz. lang gevorkt kruis geplaatst op een vierpas, in het open hart leeuw en ankerkruis uit het stadswapen, FATA-VIAM-IVNE-NIENT, Verk.27.4, CNM.2.51.10, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 85