# 116
Leeuwendaalder op Hollandse voet 1576, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, wel of geen gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.829, CNM.2.28.64, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 55