# 147
Amsterdam, 20 (XX) stuiver 1578, Vz: In drie instempelingen onder elkaar achtereenvolgens: het meesterteken, het gekroonde stadswapen zonder schildhouders en het jaartal met de waardeaanduiding eronder Kz: Blanco, Delm.199, 202, 205, CNM.2.02.20, ruim zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 320