# 152
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1616, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Klimmende leeuw wel of geen mmt CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.836, CNM.2.46.24, bijna zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 60