# 699
1/16 scheepjesgulden 1802, type I, op groter plaatje zonder binnencirkel op vz. Driemaster, grote mast onder A, daaronder jaartal tussen versiering INDIAE-BATAVORVM, Kz. generaliteitswapen tussen 1/16-G daarboven mt ster van Enkhuizen, MO.ARG.ORD.FOED.BELG.HOL, kabelrand, Scho.495d, gaatje in plaatje, zeer fraai/prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 0