# 792
1655, Overlijden van Johan wolfert, Heer van Brederode, Vianen en Ameide, opperveldmaarschalk der Verenigde Nederlanden, geharnast borstbeeld driekwart naar rechts gewend met ereteken van de "witte" olifant van Denemarken/wildzwijnskop naar links boven 2 kruiselings geplaatste brandende takken, medailleur Pieter van Abeele, 1608-1684, eigentijdse(volgegoten) "plaquette"penning, met draagoog zilver verguld, 67.7mm., gew. 69.16 gram, vL.II, p.402, KPK 844, ruim zeer fraai, bijna prachtig, zeer zeldzaam
Start: Bod | Opbrengst: € 1600