# 822
1707, Georgio Baglivi 1668-1707, Italiaans arts, hoogleraar in de Anatomie aan de Universiteit van La Sapienza en sinds 1698 lid van de Kooninklijke Akademie van London, med. st. Urbain, zeer fraai, 1734, Mich. Henr. Griebner 1682-1734, Duits jurist en professor aand de Universiteit van Wittenberg, AE 41.5mm., 1842, B.G. Niebuhr 1776-1831, Deens Duits Staatsman en historicus, AE 45mm; zj. B van Lindenau 1799-1854, Duits advocaat, Astronoom en Minister, AE 40mm., bijna prachtig(totaal 5ex.)
Start: Bod | Opbrengst: € 85