# 909
1891, J.Stas 1813-1891, Belgisch Scheikundige, AR 51mm., bijna prachtig; z.j., Justus van Liebig 1803-1873, Duits Chemicus, hij is beknd als de vader van de kunstmest industrie, AE 52mm., zeer fraai; bijgevoegd 6 diverse penningen 36-53mm.(totaal 8ex.)
Start: Bod | Opbrengst: € 45