# 38
ZUTPHEN, Achtste stuiver of duit 1687, vz. gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen, wel of geen verkort jaartal tussen de fleurons van de kroon, twee bladornamenten eronder, kz. binnen een vierpas, in drie regels CIV/ZVPHA/NIA, Verk.27.6, CNM.2.51.29, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 0