# 233
Daalder van 60 groot 1618, Vz: Met krulornamenten versierd gekwartierd wapen: 1 Oostergo, 2 Westergo, 3 Sevenwolde, 4 samengesteld met de wapens der elf steden; jaartal erboven MONETA.ARGENT./(60) /ORDINVM.FRISIAE mt leeuw Kz: Tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het provinciewapen en de koppen door een versiering van lijnen, bollen en rozetten SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CONTRA.NOS., foutief gespiegeld wapen Van Westergo, Delm.1073, CNM.2.16.71, bijna zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 110