# 220
Stuiver 1665, Vz: Gekroond stadswapen, het rechterveld horizontaal gearceerd, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en jaartal boven de kroon MO.NO.URB.ULTRAIEC Kz: Gelelied en versierd kruis, in de kwadranten een bol mt stadswapen .FORTITVDO.NOSTRA.DEVS., Verk.114.7, CNM.2.44.13, iets gebrokkeld, bijna zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 45