# 788
1898, Ter Herinnering aan de kroning van H.M. Koningin Wilhelmina, buste en face met kroon, lint met daarop JE MAINTIENDRA en jaartallen, in parelrand, kz. bloeiende oranjetak met strik, lint met datum, 6-regelige tekst in parelrand, witmetaal 44,5mm, in origineel doosje van uitgifte(beschadigd), prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 70