# 164
Duit 1789, afslag in zilver, Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede twee bladkrulornamenten met een grote schelp Kz: In drie regels: STAD / UTRECHT / jaartal met Arabische 1, PW.5112, CNM.2.44.22, ruim prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 120