# 48
Amsterdam, Dukaton of zilveren rijder 1673, Piedfort, vz. Geharnaste ridder met een sjerp om het middel met twee uitwaaierende uiteinden en een schuin omhoog geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard met grond onder voor- en achterbenen. Op de voorgrond het gekroonde Provinciewapen MON.NOV.ARG.CONF.-BELG.PROV.HOLL rozet, Kz. Binnen een kabelcirkel het gekroonde Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen met een achterpoot op grond staande; stadswapen in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA-RES.PARVAE-CRESCUNT. door een rozet gesplitst jaartal, Delm.1018b, CNM.2.02.44, gew.65.19gram, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 1450