# 63
Enkhuizen, Dukaton of zilveren rijder 1673, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen rozet MO.NO.ARG.CONFOED. - BELG.PRO.WESTFRIS. Kz: Gekroond Generaliteitswapen gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; het Enkhuizer stadswapen in een cartouche eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE - CRESCVNT. jaartal tussen rozetten, met randschrift GEEFT ONS VREEDE HEERE IN ONSE DAGEN, Delm.1021, CNM.2.15.3, ruim zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 2700