# 347
MAASTRICHT, Belegerd door de Fransen, 100 Stuiver 1794, Vz: Onder elkaar vier losse instempelingen: het jaartal, vijfpuntige ster uit het stadswapen, de waardeaanduiding en het meesterteken LE Kz: Blanco, Delm.756, CNM.2.33.10, ruim zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 360