# 282
Daalder van 60 groot 1618, Vz: Met krulornamenten versierd gekwartierd wapen: 1 Oostergo, 2 Westergo, 3 Sevenwolde, 4 samengesteld met de wapens der elf steden; jaartal erboven MONETA.ARGENT./(60) /ORDINVM.FRISIAE mt leeuw Kz: Tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het provinciewapen en de koppen door een versiering van lijnen, bollen en rozetten SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CONTRA.NOS., Delm.1073, CNM.2.16.71, bijna zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 110