# 564
1917, 70e verjaardag van J.Th. Cremer, zijn rechtsgewend borstbeeld Jaco Theodor Cramer 30 Juni 1847-1917, Kz. 18-regelig tekst, o.a. Nederland en Indië, Deli, Medan H.IJ.S.M., Staatsspoorwegen, Pakketmij, Stoomvaartmij Zeeland etc., Beg.1240, Kz. H. de Zeeuw, door Toon Dupuis, brons, 100mm., in originele doos, prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 100