# 33
X Stuiver 1780, Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1200, CNM.2.46.59, originele kleur, ruim zeer fraai/bijna prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 320