# 558
Dukaton of zilveren rijder 1784 Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARV. - CRESCUNT., met klop, Delm.1031/32, CNM.2.43.101, prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 160