# 505
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1643 Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETV. jaartal., Delm.825, zie CNM.2.17.107, niet vermeld, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 80