# 501
1580, Slechten van de forten te Leeuwarden, Harlingen en Stavoren, omschrift, voorzijde: 'PRINCIPIV RECVPERATAE LIBERTATIS FRI / L I H 5 ST 18 F', omschrift, keerzijde: 'A DOMINO FACTVM EST ILLVD / Ao 80', Voorzijde: afbraak van de drie forten door mannen met houwelen, kruiwagens, paarden e.d. binnen omschrift. Keerzijde: David met slinger in gevecht met Goliath, die schild heft om worp tegen te houden binnen omschrift, vL.sup.1.281.1, zilver, 44mm., zeer zeldzaam, bijna prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 1600