# 402
1712, 100 Jaar Drooglegging Beemster, door De Wijs, Vz. centraal het wapenschild van de Beemster, de "Beemster Bul" gehouden door een leeuw. Daaromheen de wapenschilden van Holland en West Friesland, baljuw E.G. van Ruytenburg, Dijkgraaf J.Coymans, de 7 Heemraden D.Bernard, J.Alewijn, J.van der Poll, J.J.Wybo, G.Treschouw, J.van Loosen en J.ten Grootenhuys en de secr. A.Baars, Kz. dertienregelige tekst, zilver 61mm, 92.32 gr., vL.IV-652, KPK2286, fraai patina, bijna fdc, uiterst zeldzaam in deze kwaliteit!!
Start: Bod | Opbrengst: € 1300