# 1622
10 Gulden muntbiljet type 1894, serienummer 09231IN, Vz. bruin. Links staande Nederlandse maagd voor liggende leeuw. Rechts portret van Koningin Wilhelmina met opgestoken haar(kroningstype), ht. Moens/Pierson. 15 Januari 1898. Kz. bruin. In rechthoek 10 GULDEN. Watermerk 10 G en Nederlandse leeuw, controlenummer 62084, PL29d, AV24.4 Mev.34-4, zeer zeldzaam, prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 0