Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1610,
Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provincewapen (leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend mt stadswapen MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR Leeuw met kruis op de schoft met de letter k aangegeven; parelcirkels op beide zijden., Delm.843, CNM.2.43.62, zeer fraai