# 1852
NEDERLAND KONINKRIJK HANDELSVOORRAAD, fantastische zeer grote handelsvoorraad opgezet van ½ cent t/m 2½ Gulden van 1821 t/m 1944, in de kwaliteit van zeer fraai tot fdc, doch merendeels prachtig/fdc waarbij zeer veel betere jaren waaronder in jaartallen, opgezet om hiermee ooit op beurzen te gaan staan maar daartoe nooit gekomen. Alles dus vers materiaal wat zeer geschikt is voor directe verkoop op beurs, of via internet, de totale uitgeprijsde waarde is enorm, als één geheel aangeboden met een lage taxatie, in 2 platte dozen
Start: Bod | Opbrengst: € 9000