Dukaton of zilveren rijder 1661,
Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het stadswapen MO.NO.ARG.CIVIT - CAMPENSIS - mmt lelie Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; versiering van bladornamenten eronder jaartal CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT., Delm.1039, CNM.2.30.53, ruim fraai/zeer fraai