Dubbele stuiver 1710(2x),
Vz: In vier regels: mt leeuw, wel of niet tussen punten of rozetten / FRI / SIA / jaartal, wel of niet tussen punten Kz: Generaliteitsleeuw; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.130.3, CNM.2.16.112, ca. zeer fraai