# 164
Leiden, 28 Stuiver 1574, Vz: Stadswapen in een cartouche Binnen: N.O.V.L.S - G.I.P.A.C Buiten: roos GODT BEHOEDE LEYDEN Kz: Onder een kroon een klimmende leeuw, in de klauwen een speer waarop een vrijheidshoed; gesplitst jaartal ter weerszijden roos HAEC roos LIBERTATIS roos.ERGO, Delm.169a, CNM.2.32.10, zwakke slag, prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 1250