# 37
1727, Zilveren Huwelijk van JAN VAN DER BEECQ EN PERYNA SOECK, gegraveerd, Na(zandloper) de/Van-De/handdruk uit wolken met brandend hart) Volgt Het/Van (zandloper), De(doodskop met 2 beenderen), langs rand Gedenkpenning op het Silverfeest van Jan van de Beecq en Peryna Soeck aan haar kinderen den 2 Maert 1727//Caterina van der Beecq(onderlijnd). Dat ons den Heere heeft gespaard, Is vijfentwintig maal Verjaard, Dankt Godes Goetheyt in dit leven, Uw ouders hebben dit gegeven, Om te gedencken aan de tijd, van 't Silverfeest U toebereyd, Volgt steets de deugt na voor uw Sterven, Soo sult g'een beter feest beerven(onderlijnd), Jan van de Beecq Out 47 jaar, Peryna Soeck Out 41 jaar, zilveren plaat met gravering, omsloten door kabelrand, 92.5x77mm., gew.67.035, Bemolt 803, prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 2600