Halve dukaton of halve zilveren rijder 1662, PIEDFORT(gew.32,25gr.),
Vz: Ridder in middeleeuwse toernooiuitrusting met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1048, CNM.2.46.43, bijna prachtig