# 218
HEDEL, Frederik van den Bergh (1577-1592), Leeuwendaalder z.j.(1577), Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn waard en met de rechter een schild met de Berghse leeuw aan een lint voor zich staande houdend MONE.NO.ARGE - NTEA.I.H.CVSA Kz: Gekroonde klimmende leeuw uit het wapen van Bergh mmt rozet QVIS.NISI.DEVS.ERGO.TIME.EVM, Delm.604(RRRR) van de allerhoogste zeldzaamheid!! CNM.2.25.15, bijna prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 1600