# 201
Z.J.(1672), Amsterdam, zilveren medaille, "VIGILANDO", Minerva met lans en stadsschild met een naar links springende leeuw, "D'Amsterdamsche Burgert, tart des vyans razerny, en staat moedig dag en nacht, voor de vryheid op de wacht, dies wort aen haer trou met recht, deze penning toegelegt", voor de burgers van Amsterdam die de wacht hielden tijden de Franse invasie van Holland, van Loon III-72, kleine deuk in rand overigens prachtig
Start: € 250 | Opbrengst: € 290