# 225
1916, Koninklijke prijspenning voor scheepsgezagvoerders, med. J.C. Wienecke, portret Wilhelmina met opgestoken haar en diadeem naar links, kz. 12-regelige tekst in lauwerkrans, Zwierz 350, AR.50.5mm., prachtig op naam van K, Westermann, gezagvoerder in de groote vaart, gepoetst, prachtig
Start: € 200 | Opbrengst: € 290