NEDERLAND 1852-2001, (on)gebruikte/postfrisse geheel complete collectie excl. 48, 49, 79/80, 101 en 104, nr. 1/47 zijn gebruikt en de nrs. 50/537 vnl. ongebruikt (346/349 postfris) en vanaf 1950 vrijwel geheel postfris incl. velletjes, kinderblokken, boekjes, etc., tevens luchtpost, incl. 12/13 ongebruikt, iets port en dienst, zeer frisse en mooie collectie met een hoge cat.waarde, in 2 Davo albums