# 1506
OOSTENRIJK 1850-1980, (on)gebruikte/postfrisse zo goed als complete collectie beginnend met mooi klassiek, alle betere series uit begin jaren 1900, veel blokken etc., tevens luchtpost, port, service en ook iets gebieden, mooie collectie met hoge cataloguswaarde, in 3 Lindner albums
Start: € 1000 | Opbrengst: € 1450