# 205
NEDERLANDS INDIE 1864-1948, geheel ongebruikte prachtige vrijwel complete collectie incl. kopstaande opdrukken, alle betere series, ook luchtpost, port, dienst en brandkast, overwegend in frisse kwaliteit, tevens iets gespecialiseerd op tandingen, cat.waarde ca.€12000,=, prachtkoop, in oud album
Start: € 1500 | Opbrengst: € 2000