# 1426
BELGIE 1849-1999, (on)gebruikte/postfrisse grote collectie waarin klassieke deel gebruikt, daarna vanaf ca. 1869 vnl. ongebruikt/postfris in mooie kwaliteit, in de collectie o.a. 5F. bruin 1869 emissie en andere betere klassieke ex., vanaf 1919 bijna geheel compleet (geen Braine-L'alleud serie), blokken vanaf 1924 waarbij dubbel, luchtpost, bezetting, treinzegels, dagblad, postpakket en Spoorweg (zonder oude deel), iets telegramzegels en veel port, in 5 Leuchtturm albums
Start: € 2000 | Opbrengst: € 3600