# 34
NEDERLAND SPECIAALCOLLECTIE OPDRUKKEN 1919-1925, (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. blokken van vier, strippen, veldelen, plaatnummers en tekens, foutdrukken, plaatfouten, vele stempels en diverse poststukken, veel interessant materiaal welke zelden zo wordt aangeboden, prachtig opgezet met illustraties en uitgebreide omschrijvingen, in Scott album
Start: € 500 | Opbrengst: € 950