# 919
ZWITSERLAND 1850-2003, (on)gebruikte/postfrisse schitterende gespecialiseerde collectie, prachtig opgezet met uitgebreide omschrijvingen, uitgezocht op typen en tandingen, ook diverse variëteiten e.d., alle betere zegels en series aanwezig, tevens blokken, luchtpost, port etc., met een enorme cat.waarde, in 6 zelfgemaakte albums
Start: € 2000 | Opbrengst: € 2800