# 2001
ALBANIE 1913-1997, (on)gebruikte/postfrisse zeer uitgebreid gespecialiseerde collectie met zeer veel zorg verzameld door inzender, welke ruim 40 jaar nodig heeft gehad om dit geheel op te zetten. In de collectie alle topzegels en series vaak gekeurd of met certificaat, een prachtig object met een gigantische cataloguswaarde, moet goed bezichtigd worden om een goede induk te krijgen, opgezet in 9 luxe Kabe banden
ALBANIA 1913-1997, (un)used/never hinged exthensive specialised collection collected very carefully by conseigner who needed over 40 years to collect this. In the collection all top singles and sets often with certificat, a extremely fine object with a huge catalogue value, carefull viewing recommanded to get a good impression, housed in 9 luxe Kabe banden
Start: € 2500 | Opbrengst: € 5200