# 2046
DUITSLAND, (on)gebruikte prachtige collectie met Bund 1949/1979 compleet vnl. ongebruikt incl. Posthoornserie, Berlijn 1948/1949 compleet en gebruikt incl. Berlijn opdrukken en blok 1, verder alle Duitse Staten van Baden tot Wurtenberg waarbij veel betere zegels, Duitse lokal- en privat post en iets Saar. Tevens een leuke afdeling stempels waarbij veel Staten en Reich. Een zeer interessante collectie met een enorme cataloguswaarde, in Yvert album
Start: € 1500 | Opbrengst: € 2000